O nas

Firma RAAN została założona w 1991 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie już 24 lata Powstaliśmy jako firma zajmująca się starami, używanymi i rozbitymi pojazdami samochodowymi - wtedy autozłomowiec. Wówczas proponowaliśmy naszym klientom zakup głównie części samochodowych pochodzących z demontażu aut. W międzyczasie na skutek licznych ewolucji prawnych w naszym kraju jak i rozwoju samej firmy na podstawie ustawy o recyklingu z 2005 roku staliśmy się stacją demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji autoryzowaną przez wówczas Wojewodę Pomorskiego, a obecnie Marszałka Województwa wpisaną do rejestru pod nr G17.
Gwarantujemy bezpieczne dla środowiska naturalnego przetwarzanie pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz sprzedaż pełnowartościowych części używanych.
Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy zasadę 100% satysfakcji klienta, która to polega na udzielaniu gwarancji na nasze używane części zwrot pieniędzy lub zamiana na inną część, a którą to przejęły potem pozostałe stacje demontażu.
Jako członkowie Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów FORS czynnie uczestniczymy w działaniu na rzecz rozwoju recyklingu samochodów w Polsce.

RAAN. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl